مشاوره مدیریت

ما به مشتريان خود كمك مي‌كنيم تا در هر بازاري كه در حال رقابت هستند، نقش رهبر بازار داشته باشند.

مشاوره مدیریت
در زاوش، توانايي ما كمك به حل مشكلات پيچيده مشتريان به شكلي متمايز است. ما به مشتريان خود كمك مي‌كنيم تا در هر بازاري كه در حال رقابت هستند، نقش رهبري داشته باشند. اغلب مديران به بخشي از كوه يخ مشكلات كه در بيرون از آب قرار دارد توجه كرده، به دنبال دست‌يابي به نتايج كوتاه مدت هستند. در حاليكه اگر به كل كوه يخي توجه كنيم لازم است كه پيچيدگي موجود در كسب و كار مديريت شود و به اين منظور ممكن است تغييرات در مدل كسب و كار سازمان يا ساختار سازماني كه اثر بيشتري دارد، مد نظر قرار گيرد.
علاوه بر اين، در گذشته ممكن بود تمركز اصلي به‌جاي مهندسي مجدد بر روي سرمايه‌گذاري مجدد باشد. امروزه زمان آن رسيده است كه تغييرات پايدار در نظر گرفته شود. ديگر تنها موضوع آن نيست كه چگونه منابع انساني يا فناوري اطلاعات كاراتر كار كنند بلكه موضوع كاراتر شدن و اثربخش بودن كل كسب وكار آن هم براي مدتي طولاني‌تر مهم است. به اين منظور سازمان‌ها بايد رفتارهاي درست را در سازمان خويش نهادينه ساخته و به آينده‌اي پايدارتر و سودآورتر بنگرند.
شرکت مشاوران پیشرفته زاوش بواسطه خدمات مشاوره مدیریت خود عملکرد سازمان‌ها را در هر مرحله از چرخه حیات‌شان بهبود می‌بخشد. مشاوران حرفه‌اي زاوش در کنار تیم مدیریت سازمان‌ها وضعيت کسب و کار هر سازمان را ارزیابی و فرصت‌های بهبود را شناسایی نموده، راهکارهایی را جهت دستیابی به اهداف و بهبودهاي پايدار فراهم می‌کنند. بدين ترتيب، رويه‌ها و متدلوژي‌هاي فرآيند محور بكار گرفته مي‌شود تا اولويت‌هاي كسب وكار هدايت شده، زمينه رشد سازمان‌ها بواسطه بهبود فرآيندهاي كليدي و رفع مشكلات زيربنايي آنها فراهم شود.
مشاوران حرفه‌اي شركت زاوش توانايي ارائه خدمات در قالب پروژه‌هاي مشاوره مديريت از جمله موارد ذيل را دارند:

مشاوران زاوش به مديران كمك مي كند تا درباره فرصت ها و موقعيت هاي امكان پذير و سرمايه هاي موجودشان تفكر كنند، ريسك را مديريت كنند و در نهايت جهات استراتژيكي كه بيشترين ارزش افزوده را براي ذينفعان فراهم مي كند را انتخاب كنند. همچنين سازمان ها را در اجراي استراتژي ها ياري مي دهد.

مشاوران زاوش با ایجاد مهارت های رهبری لازم برای مدیریت افراد در زمان فرآیند تغییرات به سازمان ها کمک می کنند تا تغییرات به صورت هدفمند و درست انجام گیرند و به نتیجه دلخواه برسند. هدف هر یک از  خدمات مشاوران زاوش، بهبود ، تصحیح کردن و توسعه در کوتاه ترین زمان برای تغییرات است. 

مشاوران زاوش به همسو سازي استراتژي و چشم انداز سازمان با عناصر كليدي بر پايه فناوري اطلاعات از جمله فرآيندها، اطلاعات، نرم افزارهاي كاربردي، تكنولوژي هاي زيرساختي كمك مي كند و استراتژي فناوري اطلاعات سازمان در راستاي استراتژي كسب و كار سازمان طراحي مي كند.

عملكرد بالاي يك شركت در گرو توانمندي دستيابي به اطلاعاتي ارزشمند از داده ها است. مشاوران زاوش ابزارهايي را براي دسترسي و گزارش گيري از داده ها فراهم مي كند و مدل هاي پيش بيني مناسب براي تصميم گيري را جهت بكارگيري از استراتژي تا اجرا پيشنهاد مي كند.

مدیریت ارتباط با مشتریان یک راهبرد تجاری جهت انتخاب و مدیریت مشتریان برای بهینه کردن و بالا بردن ارزش شرکت و همچنین فروش در دراز مدت است. مدیریت ارتباط با مشتری،استراتژی جامع کسب و کار و بازاریابی است که فناوری، فرآیندها و تمامی فعالیتهای کسب و کار را حول مشتری یکپارچه می‌سازد.

سازمان مشابه انسان ، موجودی پویا و زنده است و پیش نیاز انجام هر درمان و بهبود در بدن، انجام آزمایش های کاملی از وضعیت بدن انسان است هرچه دقت این آزمایش ها بیشتر و دقیق تر باشد بهبود ها و فرآیند درمان مؤثرتر خواهد بود. نقطه شروع هر تغییر و بهبودی ، درک و شناخت کامل از وضعیت موجود و پیداکردن مشکلات آن است که با عنوان عارضه خوانده می شود.

بسياري از پروژه‌ها كه فرض مي‌شود تحت كنترل هستند ، با ريسك به عنوان رخدادي شناخته‌نشده روبرو گرديده و كوشش مي‌كنند آن را كنترل كنند . اكثر پروژه‌ها چنين رخدادهايي را به خوبي از سر رد مي‌كنند ولي با يك تلاش جامع مديريت ريسك ، رويدادهاي ريسك قبل از وقوع شناسايي و كنترل مي‌گردند.

مشاوران زاوش به سازمان ها در مديريت و كنترل هماهنگ تمامي اين فعاليتها خدمت رسانی می کند . مديريت زنجيره تامين (SCM) پديده‌اي است كه اين كار را به طريقي انجام مي‌دهد كه مشتريان بتوانند خدمت قابل اطمينان و سريع را با محصولات با كيفيت در حداقل هزينه دريافت كنند .

عملكرد بالاي مالي يك سازمان به واسطه دستيابي به عملكردي قابل توجه در جنبه هاي ديگر كسب و كار بوجود مي آيد. مشاوران زاوش روابط بين شاخص هاي مالي و ساير جنبه هاي عملكردي را تشريح مي كند و به سازمان ها جهت دستيابي به عملكردهاي قابل توجه كمك مي كند.

مشاوران زاوش جهت مديريت استعداد به سه مولفه می پردازند. در صورت وجود سيستم مديريت استعداد، نخستين مولفه شامل ارزيابي فرايندهاي فعلي سيستم در سازمان است. با انجام يك ارزيابي مناسب مي توان نقصها و ضعفهاي سيستم را شناسايي و توصيه هايي براي برطرف كردن آنها لحاظ كرد. 

يك مدل ساختاري مناسب ايجاد كننده يك طرح شفاف از چگونگي سازماندهي منابع و عمليات جهت دستيابي به اولويت‌هاي استراتژيك سازمان مي باشد.

سایر خدمات